imp3.pl

DJane HouseKat feat. Rameez - My Party (Official Video)

Czas trwania: 3:20
Data dodania: 2017-12-13 16:11:35

DJane HouseKat feat. Rameez - My Party (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym numerem. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Tak się składa, że kawałek zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym numer nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. My Party uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez My Party. Plik pobrano ostatnio 2020-07-04 18:38.

DJane HouseKat feat. Rameez - My Party (Official Video) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-12-13 roku. Ten czas dał możliwość na zgromadzenie aż 191 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 937 dni kawałek, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 17 razy. 0 fanów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. DJane HouseKat feat. Rameez na pewno ma znaczne powody do radości, bo wynik jest naprawdę nienajgorszy. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (17 razy), ilość wyświetleń (191 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Przebój DJane HouseKat feat. Rameez - My Party (Official Video) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Kawałek pod tytułem DJane HouseKat feat. Rameez - My Party (Official Video) skradł już do tej pory serca niejednego fana. 191 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko zwrócisz uwagę na zestawienie zamieszczone w serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka