EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

DJ RALLY - PULSED

Czas trwania: 4:41
Data dodania: 2021-03-23 16:08:07

DJ RALLY - PULSED Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym numerze.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to znaczna liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Na pewno DJ RALLY może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (0 razy), ilość wyświetleń (8 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. PULSED uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a DJ RALLY - PULSED zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 1970-01-01 01:00 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

DJ RALLY - PULSED mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2021-03-23 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 8 wyświetleń. Hit widnieje w naszym serwisie już od 25 dni. Ten czas pozwolił na uzyskanie aż 0 pobrań. 0 fanów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Numer o nazwie DJ RALLY - PULSED trafił już do serca niejednej osoby. 8 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie utwór zapewne nie może narzekać na swoją popularność oraz brak zainteresowania. Rzuć okiem na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Nutkę DJ RALLY - PULSED masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!