EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Dj Limak & Kinga Miksza-Tylko Bądź (Pączki w tłuszczu Cover)

Czas trwania: 3:29
Data dodania: 2017-12-13 15:36:51

Dj Limak & Kinga Miksza-Tylko Bądź (Pączki w tłuszczu Cover) Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Dj Limak & Kinga Miksza ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (2 razy), ilością wyświetleń (217 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym numerem. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten hit. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym hicie.

Dj Limak & Kinga Miksza-Tylko Bądź (Pączki w tłuszczu Cover) od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 217 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie utwór zapewne nie może narzekać na swoją powszechność oraz brak zainteresowania. Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Tylko Bądź (Pączki w tłuszczu Cover) kształtuje się obecnie na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych utworów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Tylko Bądź (Pączki w tłuszczu Cover). Plik został ostatnio pobrany 2019-11-01 14:15.

Hit Dj Limak & Kinga Miksza-Tylko Bądź (Pączki w tłuszczu Cover) masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Dj Limak & Kinga Miksza-Tylko Bądź (Pączki w tłuszczu Cover) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-12-13 roku. Taki długi okres dał możliwość zgromadzenia aż 217 wyświetleń. Nutka widnieje na naszej witrynie już od 1044 dni. Ten czas pozwolił na uzyskanie aż 2 pobrań. 0 – tylu użytkowników postanowiło ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka