EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Devilskin - Little pills

Czas trwania: 3:23
Data dodania: 2017-12-18 19:40:03

Devilskin - Little pills Pobierz Mp3 lub Video

Utwór pod tytułem Devilskin - Little pills skradł już do tej pory serca niejednego słuchacza. 253 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie przebój na pewno nie może narzekać na swoją popularność oraz brak zainteresowania. Trzeba spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten hit. Do tej pory utwór cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Little pills uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu jest ranking, a Devilskin - Little pills pojawia się teraz na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. 2018-08-13 23:57 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

Nutkę Devilskin - Little pills masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Devilskin - Little pills mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2017-12-18 roku. Ten okres pozwolił na zgromadzenie aż 253 wyświetleń. W czasie 1376 dni od dodania, przebój został pobrany już 1 razy. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Devilskin ma duże powody do radości, gdyż rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (253 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!