imp3.pl

Dawid Podsiadlo - Małomiasteczkowy

Czas trwania: 4:02
Data dodania: 2018-08-09 23:57:24

Dawid Podsiadlo - Małomiasteczkowy Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory piosenka cieszy się z 2 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Ostateczna ocena Małomiasteczkowykształtuje się w tej chwili na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich numerów. 44 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Małomiasteczkowy. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-02-17 19:15.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 2. Jest to spora liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. Dawid Podsiadlo zapewne ma spore powody do radości, bo wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (558 razy), ilością wyświetleń (3205 razy) oraz miejscem w rankingu (44).

Dawid Podsiadlo - Małomiasteczkowy od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 3205 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie piosenka zapewne nie może narzekać na swoją powszechność i niedostatek zainteresowania. Zwróć uwagę na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości!

Piosenkę Dawid Podsiadlo - Małomiasteczkowy możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Dawid Podsiadlo - Małomiasteczkowy mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2018-08-09 roku. Spory kawałek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 3205. W czasie 558 dni od dodania, przebój został pobrany już 558 razy. 2 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie