EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Charlie Puth - Marvin Gaye ft. Meghan Trainor [Official Video]

Czas trwania: 3:29
Data dodania: 2017-12-12 21:46:01

Charlie Puth - Marvin Gaye ft. Meghan Trainor [Official Video] Pobierz Mp3 lub Video

Charlie Puth - Marvin Gaye ft. Meghan Trainor [Official Video] od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 278 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Zwróć uwagę na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych rozbieżności!

Kawałek Charlie Puth - Marvin Gaye ft. Meghan Trainor [Official Video] mp3 ukazał się na łamach naszego serwisu w 2017-12-12 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 278 wyświetleń. Plik jest w naszym serwisie już od 1384 dni. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 5 pobrań. 1 – tylu fanów zdecydowało się ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Charlie Puth może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (5 razy), ilością wyświetleń (278 razy) i miejscem w rankingu (841).

Numer Charlie Puth - Marvin Gaye ft. Meghan Trainor [Official Video] możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym utworze.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Marvin Gaye ft. Meghan Trainor uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszej strony jest ranking, a Charlie Puth - Marvin Gaye ft. Meghan Trainor [Official Video] pojawia się obecnie na pozycji 841 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-09-18 22:33.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!