imp3.pl

Chada x Peja - Obudź się (XerByQ Blend)

Czas trwania: 4:40
Data dodania: 2017-12-21 00:56:39

Chada x Peja - Obudź się (XerByQ Blend) Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym hicie.

Numer o tytule Chada x Peja - Obudź się (XerByQ Blend) trafił już do serca niejednej osoby. 365 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Trzeba rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Numer Chada x Peja - Obudź się (XerByQ Blend) mp3 pojawił się na łamach naszej strony internetowej w 2017-12-21 roku. Taki długi okres dał możliwość uzbierania aż 365 wyświetleń. W czasie 926 dni od dodania, utwór został pobrany już 38 razy. 0 fanów postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Obudź się (XerByQ Blend) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Chada x Peja - Obudź się (XerByQ Blend) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-07-04 09:59.

Hit Chada x Peja - Obudź się (XerByQ Blend) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 0. Jest to znaczna liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. Na pewno Chada x Peja może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także zwłaszcza inne informacje takie, jak: ilość pobrań (38 razy), ilość wyświetleń (365 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).
Szybka rejestracja