EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Cardi B - WAP feat. Megan Thee Stallion [Official Audio]

Czas trwania: 3:08
Data dodania: 2020-08-19 23:52:12

Cardi B - WAP feat. Megan Thee Stallion [Official Audio] Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ostateczna ocena WAP feat. Megan Thee Stallion [Official Audio] kształtuje się obecnie na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Cardi B - WAP feat. Megan Thee Stallion [Official Audio] pojawia się obecnie na miejscu 13 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2021-07-22 22:10.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Cardi B ma spore powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (305 razy), ilością wyświetleń (4347 razy) i miejscem w rankingu (13).

Hit o tytule Cardi B - WAP feat. Megan Thee Stallion [Official Audio] trafił już do serca niejednej osoby. Przebój może się pochwalić znaczną dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 4347 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko zwrócisz uwagę na zestawienie zamieszczone w witrynie.

Nutkę Cardi B - WAP feat. Megan Thee Stallion [Official Audio] masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Zainteresowanie użytkowników robi spore wrażenie. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Do tej pory piosenka cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Cardi B - WAP feat. Megan Thee Stallion [Official Audio] mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2020-08-19 roku. Taki długi okres dał możliwość zgromadzenia aż 4347 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 340 dni numer, pod postacią pliku, został pobrany aż 305 razy. 1 – tylu użytkowników postanowiło ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!