EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Brodka - Dancing shoes (Kamp! remix)

Czas trwania: 4:42
Data dodania: 2018-04-28 08:58:35

Brodka - Dancing shoes (Kamp! remix) Pobierz Mp3 lub Video

Zainteresowanie użytkowników robi spore wrażenie. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Dotychczas numer cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to spora liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. Zapewne Brodka może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (2 razy), ilość wyświetleń (236 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Hit Brodka - Dancing shoes (Kamp! remix) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Kawałek Brodka - Dancing shoes (Kamp! remix) mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2018-04-28 roku. Taki znaczny czas dał możliwość uzbierania aż 236 wyświetleń. Plik jest na naszej stronie już od 1240 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 2 pobrań. 0 – tylu użytkowników postanowiło ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Dancing shoes (Kamp! remix) uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Brodka - Dancing shoes (Kamp! remix) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2021-03-29 18:50 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

Utwór o nazwie Brodka - Dancing shoes (Kamp! remix) skradł już do tej pory serca niejednego wielbiciela. Kawałek może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 236 Trzeba rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie jasne!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!