EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Bonus RPK - RODEO ft. Białas // Prod. WOWO.

Czas trwania: 3:47
Data dodania: 2018-08-14 22:05:30

Bonus RPK - RODEO ft. Białas // Prod. WOWO. Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze całokształt – 6 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne Bonus RPK może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (619 razy), ilość wyświetleń (2860 razy) i miejsce w rankingu (109).

Hit Bonus RPK - RODEO ft. Białas // Prod. WOWO. mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2018-08-14 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 2860 wyświetleń. Plik jest na naszej witrynie już od 1139 dni. Ten czas pozwolił na uzyskanie aż 619 pobrań. 6 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Numer o nazwie Bonus RPK - RODEO ft. Białas // Prod. WOWO. skradł już do tej pory serca niejednego fana. 2860 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko rzucisz okiem na statystki zamieszczone obok.

Przebój Bonus RPK - RODEO ft. Białas // Prod. WOWO. masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 6 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. RODEO ft. Białas // Prod. WOWO. uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu jest ranking, a Bonus RPK - RODEO ft. Białas // Prod. WOWO. pojawia się teraz na miejscu 109 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie odbyło się 2021-07-15 08:42.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym numerem. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym hicie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!