EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Blade Loki-Frruuu

Czas trwania: 3:20
Data dodania: 2017-12-23 20:14:34

Blade Loki-Frruuu Pobierz Mp3 lub Video

Blade Loki-Frruuu od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 274 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Trzeba spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Blade Loki zapewne ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę dobry. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (274 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Frruuu uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Blade Loki-Frruuu zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich utworów muzycznych. 2018-08-22 13:43 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

Zainteresowanie użytkowników robi znaczne wrażenie. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Dotychczas hit cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Blade Loki-Frruuu mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-12-23 roku. Taki długi czas dał możliwość zgromadzenia aż 274 wyświetleń. Mp3 widnieje na naszej stronie już od 1371 dni. Ten czas pozwolił na uzyskanie aż 1 pobrań. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Przebój Blade Loki-Frruuu masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!