EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

BLACKPINK - 'Ice Cream (with Selena Gomez)' M/V

Czas trwania: 3:03
Data dodania: 2020-09-07 09:15:02

BLACKPINK - 'Ice Cream (with Selena Gomez)' M/V Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno BLACKPINK może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (220 razy), ilość wyświetleń (3845 razy) i miejsce w rankingu (12).

Hit BLACKPINK - 'Ice Cream (with Selena Gomez)' M/V możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

BLACKPINK - 'Ice Cream (with Selena Gomez)' M/V mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2020-09-07 roku. Znaczny kawałek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 3845. Utwór jest na naszej witrynie już od 321 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 220 pobrań. 0 fanów postanowiło go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

BLACKPINK - 'Ice Cream (with Selena Gomez)' M/V od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 3845 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie numer zapewne nie może narzekać na swoją popularność oraz brak zainteresowania. Spójrz na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych rozbieżności!

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Tak się składa, że numer zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym hit nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ostateczna ocena 'Ice Cream (with Selena Gomez)' M/V kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich utworów. 12 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez 'Ice Cream (with Selena Gomez)' M/V. 2021-06-12 17:51 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!