EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Bisz / Pekro - 02. Serce musi bić (Burza i Napór EP)

Czas trwania: 3:33
Data dodania: 2017-12-12 07:48:12

Bisz / Pekro - 02. Serce musi bić (Burza i Napór EP) Pobierz Mp3 lub Video

Bisz / Pekro - 02. Serce musi bić (Burza i Napór EP) od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. 252 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie kawałek zapewne nie może narzekać na swoją popularność oraz niedostatek zainteresowania. Rzuć okiem na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości!

Utwór Bisz / Pekro - 02. Serce musi bić (Burza i Napór EP) mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2017-12-12 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 252 wyświetleń. W czasie 1384 dni od dodania, przebój został pobrany już 1 razy. 0 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Zainteresowanie słuchaczy robi niemałe wrażenie. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym utworze.

Przebój Bisz / Pekro - 02. Serce musi bić (Burza i Napór EP) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Bisz / Pekro zapewne ma duże powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę niezły. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne informacje takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (252 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Na naszej stronie 02. Serce musi bić (Burza i Napór EP) dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Bisz / Pekro - 02. Serce musi bić (Burza i Napór EP) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich utworów muzycznych. 2018-08-21 23:14 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!