EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Billie Eilish - bad guy

Czas trwania: 3:26
Data dodania: 2019-04-16 03:50:38

Billie Eilish - bad guy Pobierz Mp3 lub Video

Billie Eilish - bad guy mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2019-04-16 roku. Ten okres pozwolił na zgromadzenie aż 2590 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 892 dni kawałek, pod postacią pliku, został pobrany aż 770 razy. 2 słuchaczy zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Nutkę Billie Eilish - bad guy masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. bad guy uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 5. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich numerów. 319 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez bad guy. Plik pobrano ostatnio 2021-05-21 22:05.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 2. Jest to spora liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie Billie Eilish ma spore powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (770 razy), ilością wyświetleń (2590 razy) oraz miejscem w rankingu (319).

Numer o tytule Billie Eilish - bad guy dostał się już do serca niejednej osoby. 2590 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie numer zapewne nie może narzekać na swoją popularność oraz brak zainteresowania. Zwróć uwagę na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych rozbieżności!

Zainteresowanie użytkowników robi znaczne wrażenie. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Tak się składa, że kawałek zanotował dotychczas dokładnie 1 ocen pozytywnych oraz 1 stopni wystawionych przez użytkowników, którym hit nie przypadł do gustu.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!