imp3.pl

BIAŁAS & LANEK ft. QUEBONAFIDE - GANGES [official video] (+ENG)

Czas trwania: 3:53
Data dodania: 2017-11-30 21:54:44

BIAŁAS & LANEK ft. QUEBONAFIDE - GANGES [official video] (+ENG) Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym kawałku.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Ostateczna ocena GANGES (+ENG) kształtuje się teraz na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich numerów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez GANGES (+ENG). 2020-05-14 20:33 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.

BIAŁAS & LANEK ft. QUEBONAFIDE - GANGES [official video] (+ENG) od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 307 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie numer na pewno nie może narzekać na swoją popularność i niedostatek zainteresowania. Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Piosenkę BIAŁAS & LANEK ft. QUEBONAFIDE - GANGES [official video] (+ENG) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. BIAŁAS & LANEK ft. QUEBONAFIDE na pewno ma znaczne powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (27 razy), ilością wyświetleń (307 razy) i miejscem w rankingu (999+).

BIAŁAS & LANEK ft. QUEBONAFIDE - GANGES [official video] (+ENG) mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2017-11-30 roku. Taki długi czas dał możliwość zgromadzenia aż 307 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 916 dni kawałek, pod postacią pliku, został pobrany aż 27 razy. 0 użytkowników postanowiło go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.
Szybka rejestracja