imp3.pl

Ben Westbeech - Hang Around (Karizma Kaytronic Dub Remix)

Czas trwania: 7:08
Data dodania: 2017-12-16 16:51:32

Ben Westbeech - Hang Around (Karizma Kaytronic Dub Remix) Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tej piosence.

Ben Westbeech - Hang Around (Karizma Kaytronic Dub Remix) mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-12-16 roku. Taki długi okres dał możliwość zgromadzenia aż 145 wyświetleń. Plik jest w naszym serwisie już od 800 dni. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 6 pobrań. 0 użytkowników postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Hang Around (Karizma Kaytronic Dub Remix) kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu jest ranking, a Ben Westbeech - Hang Around (Karizma Kaytronic Dub Remix) pojawia się teraz na miejscu 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik pobrano ostatnio 2020-01-14 15:08.

Numer Ben Westbeech - Hang Around (Karizma Kaytronic Dub Remix) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Ben Westbeech - Hang Around (Karizma Kaytronic Dub Remix) od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 145 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Trzeba rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to duża liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie Ben Westbeech ma znaczne powody do radości, gdyż wynik mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także przede wszystkim inne informacje takie, jak: ilość pobrań (6 razy), ilość wyświetleń (145 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie