imp3.pl

BEKA KSH-JESTEM MARYNARZEM [TEKST]

Czas trwania: 2:16
Data dodania: 2018-08-24 18:10:52

BEKA KSH-JESTEM MARYNARZEM [TEKST] Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 5 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Na naszej stronie JESTEM MARYNARZEM [TEKST] otrzymał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a BEKA KSH-JESTEM MARYNARZEM [TEKST] zajmuje właśnie 277 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-07-06 20:59.

BEKA KSH-JESTEM MARYNARZEM [TEKST] mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2018-08-24 roku. Znaczny kawałek czasu doprowadził do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 851. Na dodatek na przestrzeni 685 dni szlagier, pod postacią pliku, został pobrany aż 126 razy. 5 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Kawałek o nazwie BEKA KSH-JESTEM MARYNARZEM [TEKST] skradł już do tej pory serca niejednego słuchacza. Utwór może się pochwalić niemałą dawką wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 851 Spójrz na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

Zainteresowanie użytkowników robi znaczne wrażenie. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym hicie.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 5 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie BEKA KSH ma spore powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (126 razy), ilością wyświetleń (851 razy) i miejscem w rankingu (277).

Piosenkę BEKA KSH-JESTEM MARYNARZEM [TEKST] masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka