imp3.pl

BEDOES FEAT. GOLEC UORKIESTRA - JANOSIK (8D Music)

Czas trwania: 3:30
Data dodania: 2018-12-26 11:01:33

BEDOES FEAT. GOLEC UORKIESTRA - JANOSIK (8D Music) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. JANOSIK (8D Music) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 90 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez JANOSIK (8D Music). Ostatnie pobranie odbyło się 2020-03-27 18:00.

Kawałek BEDOES FEAT. GOLEC UORKIESTRA - JANOSIK (8D Music) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2018-12-26 roku. Znaczny kawałek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 1730. Utwór widnieje na naszej stronie już od 458 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 303 pobrań. 2 – tylu użytkowników postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Zainteresowanie użytkowników robi niemałe wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Tak się składa, że utwór zanotował do tej pory dokładnie 2 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym numer nie przypadł do gustu.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 2 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. BEDOES FEAT. GOLEC UORKIESTRA zapewne ma duże powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę niezły. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (303 razy), ilość wyświetleń (1730 razy) oraz miejsce w rankingu (90).

BEDOES FEAT. GOLEC UORKIESTRA - JANOSIK (8D Music) od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 1730 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie przebój zapewne nie może narzekać na swoją powszechność i brak zainteresowania. Spójrz na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

Przebój BEDOES FEAT. GOLEC UORKIESTRA - JANOSIK (8D Music) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie