EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Bednarek - List (Official Video)

Czas trwania: 3:43
Data dodania: 2017-11-30 21:55:05

Bednarek - List (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór zanotował jedynie 1 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym numerze.

Piosenkę Bednarek - List (Official Video) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Bednarek może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (78 razy), ilość wyświetleń (529 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Bednarek - List (Official Video) mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2017-11-30 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 529 wyświetleń. W czasie 1389 dni od dodania, kawałek został pobrany już 78 razy. 1 – tylu użytkowników postanowiło ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena List kształtuje się obecnie na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Bednarek - List (Official Video) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2021-06-27 11:32 to ostatnie pobranie, które miało miejsce na naszej stronie.

Przebój o nazwie Bednarek - List (Official Video) skradł już do tej pory serca niejednego fana. 529 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie przebój na pewno nie może narzekać na swoją powszechność oraz niedostatek zainteresowania. Spójrz na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!