EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

BBX & Stachursky - Kieliszki (Official Video)

Czas trwania: 3:48
Data dodania: 2017-11-30 22:07:32

BBX & Stachursky - Kieliszki (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

BBX & Stachursky - Kieliszki (Official Video) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-11-30 roku. Spory odcinek czasu doprowadził do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 1574. Plik jest w naszym serwisie już od 1394 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 241 pobrań. 1 userów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Zainteresowanie użytkowników robi znaczne wrażenie. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Otóż kawałek zanotował dotychczas dokładnie 1 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym hit nie przypadł do gustu.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne BBX & Stachursky może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (241 razy), ilość wyświetleń (1574 razy) i miejsce w rankingu (261).

Utwór o nazwie BBX & Stachursky - Kieliszki (Official Video) skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. 1574 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie utwór na pewno nie może narzekać na swoją powszechność oraz brak zainteresowania. Wystarczy rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie jasne!

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Na naszej witrynie Kieliszki dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 261 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Kieliszki. Ostatnie pobranie odbyło się 2021-09-17 17:34.

Numer BBX & Stachursky - Kieliszki (Official Video) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!