imp3.pl

Baby Bash - Suga Suga ft. Frankie J

Czas trwania: 4:05
Data dodania: 2017-12-12 02:03:04

Baby Bash - Suga Suga ft. Frankie J Pobierz Mp3 lub Video

Hit o nazwie Baby Bash - Suga Suga ft. Frankie J dostał się już do serca niejednej osoby. 137 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Wystarczy rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Baby Bash - Suga Suga ft. Frankie J mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2017-12-12 roku. Spory kawałek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 137. W czasie 804 dni od dodania, kawałek został pobrany już 0 razy. 0 userów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Przebój Baby Bash - Suga Suga ft. Frankie J masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to duża liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. Na pewno Baby Bash może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (0 razy), ilością wyświetleń (137 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Tak się składa, że numer zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym numer nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Suga Suga ft. Frankie J uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich numerów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Suga Suga ft. Frankie J. 1970-01-01 01:00 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie