EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Avicii - Hey Brother ( Official Video HD )

Czas trwania: 4:13
Data dodania: 2018-01-12 01:01:16

Avicii - Hey Brother ( Official Video HD ) Pobierz Mp3 lub Video

Avicii - Hey Brother ( Official Video HD ) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2018-01-12 roku. Znaczny odcinek czasu doprowadził do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 268. W czasie 1351 dni od dodania, utwór został pobrany już 7 razy. 0 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Avicii - Hey Brother ( Official Video HD ) od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 268 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Numer Avicii - Hey Brother ( Official Video HD ) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Hey Brother ( Official Video HD ) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszej strony jest ranking, a Avicii - Hey Brother ( Official Video HD ) pojawia się w tej chwili na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2021-05-06 10:50 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Avicii może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (7 razy), ilość wyświetleń (268 razy) i miejsce w rankingu (999+).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory hit cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!