imp3.pl

Avi x Louis Villain - Powiedz na osiedlu (Remix) (Official Video)

Czas trwania: 2:52
Data dodania: 2020-02-21 23:58:15

Avi x Louis Villain - Powiedz na osiedlu (Remix) (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Utwór Avi x Louis Villain - Powiedz na osiedlu (Remix) (Official Video) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Avi x Louis Villain - Powiedz na osiedlu (Remix) (Official Video) mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2020-02-21 roku. Spory kawałek czasu doprowadził do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 2977. W czasie 217 dni od dodania, utwór został pobrany już 183 razy. 1 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Powiedz na osiedlu (Remix) kształtuje się obecnie na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Avi x Louis Villain - Powiedz na osiedlu (Remix) (Official Video) zajmuje właśnie 14 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-09-23 06:31.

Zainteresowanie słuchaczy robi niemałe wrażenie. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas piosenka cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Utwór o nazwie Avi x Louis Villain - Powiedz na osiedlu (Remix) (Official Video) dostał się już do serca niejednej osoby. 2977 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie kawałek na pewno nie może narzekać na swoją popularność i brak zainteresowania. Spójrz na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Avi x Louis Villain może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (183 razy), ilość wyświetleń (2977 razy) oraz miejsce w rankingu (14).
Zarejestruj przez Facebooka