EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Armia - Niezwyciężony

Czas trwania: 3:30
Data dodania: 2017-12-11 00:26:54

Armia - Niezwyciężony Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Armia może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (4 razy), ilością wyświetleń (127 razy) i miejscem w rankingu (999+).

Armia - Niezwyciężony od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego słuchacza. Numer może się pochwalić niemałą ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 127 Zwróć uwagę na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Utwór Armia - Niezwyciężony mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-11 roku. Taki długi okres dał możliwość zgromadzenia aż 127 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 1046 dni przebój, pod postacią pliku, został pobrany aż 4 razy. 0 – tylu fanów zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Tak się składa, że kawałek zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym numer nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena Niezwyciężony kształtuje się teraz na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Armia - Niezwyciężony zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2020-03-23 19:44 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

Nutkę Armia - Niezwyciężony możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka