EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Ariana Grande - Santa Tell Me

Czas trwania: 5:40
Data dodania: 2017-11-30 21:47:57

Ariana Grande - Santa Tell Me Pobierz Mp3 lub Video

Numer Ariana Grande - Santa Tell Me możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Ariana Grande - Santa Tell Me mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2017-11-30 roku. Taki długi czas dał możliwość uzbierania aż 2682 wyświetleń. Utwór widnieje na naszej witrynie już od 1333 dni. Ten czas pozwolił na uzyskanie aż 130 pobrań. 3 – tylu fanów zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Ariana Grande - Santa Tell Me od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. 2682 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Rzuć okiem na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Na naszej stronie Santa Tell Me otrzymał ocenę na poziomie 6.67 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 8 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Santa Tell Me. Ostatnie pobranie odbyło się 2021-06-28 09:03.

Mając na uwadze całokształt – 3 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Ariana Grande może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (130 razy), ilość wyświetleń (2682 razy) i miejsce w rankingu (8).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Otóż numer zanotował dotychczas dokładnie 2 ocen pozytywnych i 1 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym hit nie przypadł do gustu.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!