EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Arctica - Annuminas (Ambient, Dark Ambient, Field Recordings, Drone) [2014]

Czas trwania: 59:51
Data dodania: 2017-12-11 10:33:59

Arctica - Annuminas (Ambient, Dark Ambient, Field Recordings, Drone) [2014] Pobierz Mp3 lub Video

Numer o tytule Arctica - Annuminas (Ambient, Dark Ambient, Field Recordings, Drone) [2014] trafił już do serca niejednej osoby. Numer może się pochwalić znaczną ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 184 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko rzucisz okiem na statystki zamieszczone w serwisie.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Arctica zapewne ma spore powody do radości, bo wynik jest naprawdę niezły. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (1 razy), ilością wyświetleń (184 razy) i miejscem w rankingu (999+).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym utworze.

Arctica - Annuminas (Ambient, Dark Ambient, Field Recordings, Drone) [2014] mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2017-12-11 roku. Spory kawałek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 184. Przebój jest w naszym serwisie już od 1378 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 1 pobrań. 0 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Annuminas (Ambient, Dark Ambient, Field Recordings, Drone) [2014] uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Arctica - Annuminas (Ambient, Dark Ambient, Field Recordings, Drone) [2014] zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2020-02-02 15:12 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce na naszym portalu.

Piosenkę Arctica - Annuminas (Ambient, Dark Ambient, Field Recordings, Drone) [2014] możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!