EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Ania Karwan - Mam Was (Official Video)

Czas trwania: 3:24
Data dodania: 2017-12-11 08:50:13

Ania Karwan - Mam Was (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Ania Karwan - Mam Was (Official Video) od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 731 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko zwrócisz uwagę na statystki zamieszczone na naszym portalu.

Utwór Ania Karwan - Mam Was (Official Video) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-12-11 roku. Taki długi okres dał możliwość uzbierania aż 731 wyświetleń. Piosenka jest na naszej witrynie już od 1381 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 36 pobrań. 0 – tylu fanów postanowiło ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej witrynie Mam Was dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych utworów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Mam Was. Plik pobrano ostatnio 2021-09-17 09:57.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tej piosence.

Nutkę Ania Karwan - Mam Was (Official Video) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Ania Karwan zapewne ma duże powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (36 razy), ilością wyświetleń (731 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!