EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Ania Karwan - Czarny Świt (Zagoor Remix)

Czas trwania: 3:39
Data dodania: 2019-05-13 03:08:13

Ania Karwan - Czarny Świt (Zagoor Remix) Pobierz Mp3 lub Video

Ania Karwan - Czarny Świt (Zagoor Remix) od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 333 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Zwróć uwagę na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Otóż kawałek zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez fanów, którym numer nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Na naszej stronie Czarny Świt (Zagoor Remix) otrzymał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Ania Karwan - Czarny Świt (Zagoor Remix) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2020-10-25 10:09.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Ania Karwan może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (39 razy), ilość wyświetleń (333 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Kawałek Ania Karwan - Czarny Świt (Zagoor Remix) mp3 pojawił się na łamach naszej strony internetowej w 2019-05-13 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 333 wyświetleń. Utwór widnieje na naszej witrynie już od 535 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 39 pobrań. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Numer Ania Karwan - Czarny Świt (Zagoor Remix) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka