EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

ANAL VOMIT - Demoniac Flagellations (Full Album)

Czas trwania: 33:20
Data dodania: 2017-12-11 07:08:43

ANAL VOMIT - Demoniac Flagellations (Full Album) Pobierz Mp3 lub Video

Nutkę ANAL VOMIT - Demoniac Flagellations (Full Album) możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Numer ANAL VOMIT - Demoniac Flagellations (Full Album) mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2017-12-11 roku. Długi kawałek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 110. Nutka jest w naszym serwisie już od 1378 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 0 pobrań. 0 – tylu użytkowników postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym numerze.

ANAL VOMIT - Demoniac Flagellations (Full Album) od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. 110 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Zwróć uwagę na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej witrynie Demoniac Flagellations (Full Album) dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony jest ranking, a ANAL VOMIT - Demoniac Flagellations (Full Album) pojawia się obecnie na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie odbyło się 1970-01-01 01:00.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. ANAL VOMIT na pewno ma znaczne powody do radości, bo wynik jest naprawdę niezły. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (0 razy), ilością wyświetleń (110 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!