EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Alan Walker - Faded

Czas trwania: 6:34
Data dodania: 2017-11-30 21:40:01

Alan Walker - Faded Pobierz Mp3 lub Video

Biorąc pod uwagę całokształt – 19 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Alan Walker ma spore powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również zwłaszcza inne informacje takie, jak: ilość pobrań (2361 razy), ilość wyświetleń (9225 razy) i miejsce w rankingu (40).

Numer Alan Walker - Faded masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 19 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ostateczna ocena Fadedkształtuje się obecnie na poziomie 8.42 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich hitów. 40 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Faded. 2021-09-14 21:17 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce na naszej stronie.

Numer pod tytułem Alan Walker - Faded skradł już do tej pory serca niejednego fana. Piosenka może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 9225 Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Tak się składa, że kawałek zanotował do tej pory dokładnie 16 ocen pozytywnych i 3 stopni wystawionych przez użytkowników, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Alan Walker - Faded mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-11-30 roku. Ten okres pozwolił na zgromadzenie aż 9225 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 1396 dni kawałek, pod postacią pliku, został pobrany aż 2361 razy. 19 fanów postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!