EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Alan Walker & Ava Max - Alone, Pt. II

Czas trwania: 4:06
Data dodania: 2019-12-30 15:34:42

Alan Walker & Ava Max - Alone, Pt. II Pobierz Mp3 lub Video

Przebój Alan Walker & Ava Max - Alone, Pt. II mp3 ukazał się na łamach naszego serwisu w 2019-12-30 roku. Ten czas dał możliwość na zgromadzenie aż 263 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 305 dni hit, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 37 razy. 0 – tylu fanów zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Alone, Pt. II uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszej strony jest ranking, a Alan Walker & Ava Max - Alone, Pt. II pojawia się w tej chwili na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik został ostatnio pobrany 2020-08-01 17:38.

Numer Alan Walker & Ava Max - Alone, Pt. II możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Alan Walker & Ava Max na pewno ma duże powody do radości, bo wynik jest naprawdę nienajgorszy. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (37 razy), ilością wyświetleń (263 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym kawałku.

Przebój o nazwie Alan Walker & Ava Max - Alone, Pt. II trafił już do serca niejednej osoby. 263 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Trzeba spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!