imp3.pl

Akcent - Przekorny los (official video)

Czas trwania: 3:21
Data dodania: 2017-11-30 21:39:44

Akcent - Przekorny los (official video) Pobierz Mp3 lub Video

Piosenkę Akcent - Przekorny los (official video) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Na naszej stronie Przekorny los otrzymał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych przebojów. 168 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Przekorny los. 2020-07-01 16:50 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

Mając na uwadze całokształt – 2 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Akcent może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (210 razy), ilością wyświetleń (1363 razy) i miejscem w rankingu (168).

Akcent - Przekorny los (official video) od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 1363 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Spójrz na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

Zainteresowanie słuchaczy robi duże wrażenie. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Otóż utwór zanotował dotychczas dokładnie 2 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym numer nie przypadł do gustu.

Akcent - Przekorny los (official video) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-11-30 roku. Taki długi czas dał możliwość uzbierania aż 1363 wyświetleń. Piosenka widnieje na naszej witrynie już od 945 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 210 pobrań. 2 słuchaczy postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.
Szybka rejestracja