EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Aerosoul - Isla Blanca (Aerosoul Chillout Remix) [Silk Music]

Czas trwania: 5:04
Data dodania: 2017-12-11 02:24:54

Aerosoul - Isla Blanca (Aerosoul Chillout Remix) [Silk Music] Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Aerosoul na pewno ma spore powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę nienajgorszy. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę także na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (101 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Utwór pod tytułem Aerosoul - Isla Blanca (Aerosoul Chillout Remix) [Silk Music] skradł już dotychczas serca niejednego wielbiciela. Utwór może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 101 Rzuć okiem na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

Aerosoul - Isla Blanca (Aerosoul Chillout Remix) [Silk Music] mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-12-11 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 101 wyświetleń. W czasie 1053 dni od dodania, przebój został pobrany już 1 razy. 0 userów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Isla Blanca (Aerosoul Chillout Remix) [Silk Music] uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych przebojów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Isla Blanca (Aerosoul Chillout Remix) [Silk Music]. 2018-08-20 21:05 to ostatnie pobranie, które miało miejsce na naszej stronie.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Otóż hit zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Utwór Aerosoul - Isla Blanca (Aerosoul Chillout Remix) [Silk Music] masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka