EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

[30MIN] Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI prod. Samiryi

Czas trwania: 32:46
Data dodania: 2019-08-25 09:24:37

[30MIN] Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI prod. Samiryi Pobierz Mp3 lub Video

Przebój o nazwie [30MIN] Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI prod. Samiryi skradł już dotychczas serca niejednego wielbiciela. Piosenka może się pochwalić pokaźną dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 106 Zwróć uwagę na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

[30MIN] Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI prod. Samiryi mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2019-08-25 roku. Spory kawałek czasu doprowadził do uzyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 106. W dodatku na przestrzeni 466 dni przebój, pod postacią pliku, został pobrany aż 0 razy. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena NICKI prod. Samiryi kształtuje się obecnie na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez NICKI prod. Samiryi. Ostatnie pobranie odbyło się 1970-01-01 01:00.

Hit [30MIN] Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI prod. Samiryi możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Otóż hit zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym numer nie przypadł do gustu.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie [30MIN] Trill Pem feat. Wac Toja ma duże powody do radości, ponieważ wynik mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (0 razy), ilość wyświetleń (106 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!